Am fost in concediu si am aflat abia azi. A murit un geniu al comediei...George Carlin.
Pentru cunoscatori....http://www.youtube.com/watch?v=eyWsFfd9pqE&feature=related
Tur: Bucurestiul otoman si stilul valah (brancovenesc)
Acum 2 săptămâni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu